WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım


Neler Yapıyor, Nasıl Başlıyoruz?

Markanızı Yakından Tanıyoruz
Her markanın farklı bir kimliği olduğunun bilinciyle, ilk iş olarak markanıza dışardan bakıyoruz. Markanızın doğasını tanıyor, nasıl göründüğünü gözlemliyoruz. En iyi yönlerini öğreniyor ve hangi şekilde bu yönlerini öne çıkaracağımızı analiz ediyoruz. Markanın dijital dünyada nasıl bir görünüme sahip olması gerektiğine karar veriyoruz.

Kişi, Marka veya Kuruma Özgün Site Tasarımını Hazırlıyoruz
Markanızın kimliğini, özgün bir tasarımla oluşturmak sadece görevimiz değil aynı zamanda bizim tutkumuzdur. Farklı markaların hikayelerini dijital dünyada tanıtmak için tüm uzmanlığımızla çalışıyor, gelişime olan inancımızla dijital dünyada güçlü adımlar atılması için doğru altyapıyı hazırlıyoruz. Markanızın kullandığı sloganlar, kurumsal renkleriniz, kullanıcılar için en doğru tasarım gibi pazarlama ögelerini web sitesinizde bir bütün halinde sergiliyoruz.


 

Kullanıcı Odaklı Site (UX Design) Yapımı

Markanın hedef kitlesindeki kullanıcıların alışkanlıklarını analiz ediyor, bu alışkanlıklarına uygun web sitesini tasarlıyoruz. Tüm internet kullanıcıları için geçerli olan verilere göre geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeler aynı zamanda SEO çalışmaları için de oldukça değerlidir. Kullanıcıların bir web sitesinde aradığı değerler:

  • Web sitesinin hızlı açılması ve sayfalar arası geçişlerin hızlı olması
  • Gereksiz sağdan soldan açılan sayfalardan (pop-up)’lardan arınmış olması
  • Site içerisindeki linklerinin sorunsuz çalışması
  • Tüm görsellerin alakalı ve olması gerektiği yerde bulunması
  • İletişim formları, harita gibi uygulamaların sorunsuz çalışması
 
 

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz sağlıklı çalışan (Responsive) web sitelerini tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi; duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Duyarlı tasarımlarda, web site içeriği ekran boyutuna bağlı olarak dinamik şekillerde hareket eder. Uyarlamalı tasarımlarda ise web sitesi içeriği, genel ekran boyutlarıyla eşleşen boyutlarda sabit kalır. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir düzenin korunması, kullanıcının güvenini ve katılımını sağlamak için çok önemlidir.

 

Web siteleri ile ziyaretçilere, marka, ürünler veya hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme platformuna sahip oluruz. Ürünleri, hizmetleri, hikayesi, stratejileri ve kampanyalarıyla ilgili markanın tüm ayrıntılarını web sitesi üzerinden kullanıcılara gösterebiliriz. Ürünlerimizle veya hizmetlerimizle ilgilenen kişilerin artık ofislerimize, dükkanlarımıza, mağazalarımıza kadar gelmesine gerek kalmıyor. Nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları anda web sitesini ziyaret edip bilgi edinebiliyorlar. Site ziyaretçilerinin markayı tanıyabilmesi ve dijital ortamda kurduğu iletişimi gerçek dünyaya taşıması için markanın kimliğini tam anlamıyla yansıtan bir yapıda, kaliteli bir web sitesi tasarımı gereklidir.
Biz de bu işin uzmanları olarak markanıza özgün web sitesini tasarlamanın garantisini veriyoruz.


Özel Web Tasarımın SEO’ya Etkisi Var mı?

Profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş özel tasarım web sitesi kuşkusuz daha etkindir. Tasarım ve yazılım tek bir ekip tarafından geliştirildiği için hedeflenen optimizasyonlar ve düzenlemeler kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Google gibi popüler arama motorları web sitelerinin tasarımlarından çok optimizasyon ve içerik değerlendirmesine önem verir. Özel tasarımların başarılı olabilmesi için kullanımı kolay, amaca uygun ve güncel SEO kriterlerine göre hazırlanmış olmalıdır. Aksi takdirde sırf özel tasarım olduğu için Google tarafından bir sıralamalarda farklı bir muamele görmez.


Web sitesi tasarımı ile markanızın dijital iletişimini, kurumsal kimliğini ve yapılacak tüm dijital reklam çalışmalarını sağlıklı bir altyapıya oturtuyoruz. Uzmanlarla çalışmak ve dijital platformlarda güçlü adımlarla bulunmak sizin elinizde.